JV studio

Něco o mě

Mám 20 let praxe v médiích jako moderátor, vedoucí vysílání, programový ředitel, hudební dramaturg, komentátor sportovních přenosů (fotbal, hokej), produkční, nebo traffic.

Věnuji se počítačům, hlavně operačnímu systému Linux, telekomunikační a rozhlasové technice, odbavovacím programům pro rozhlasové stanice, střihu videa, videoprodukci na Youtube, divadlu, redakčnímu systému WordPress, tvorbě webových stránek a hře na bicí. V minulosti jsem vedl kroužek mediální a dramatické výchovy na ZŠ Pouchov Hradec Králové pod společností Ambrozia ops.

Webdesign

V čem tvořím

Weby tvořím primárně v redakčním systému WordPress pomocí aplikace Elementor.

Jak dlouho mi to trvá

Od dodání podkladů umím vytvořit návrh webu do desti pracovních dnů! Weby tvořím zásadně na klíč a přání klientů jsou pro mě klíčová.

Co další spolupráce?

Předáním webu, nebo internetového rádia naše spolupráce nekončí. Poskytuji další podporu v podobě aktualizací a editací.

Reference

Od mých klientů

5/5
Yogalab děkuje za vytvoření webu dle vizuálu Pavlíny Doležalové. I přesto, že se jedná o netradiční grafické uspořádání, web je dle našich představ. Také velmi oceňuji práci na vkládání všech jednotlivostí z nabídky, která je velmi pestrá. Děkuji za spolupráci na aktivním propojení sociálních sítí a webu. A za aktuální funkčnost jak rezervačního systému, tak webu jako takového.
Veronika Haklová
Yogalab.cz
5/5
Za Honzovu spolupráci na webových stránkách jsem nesmírně vděčná! Je velice ochotný ke spolupráci a nachází snadná a praktická řešení tam, kde jiní hledají zdlouhavé a složité cesty. Spolupráce s ním je natolik rychlá a flexibilní, že jeden dokonce pojme podezření, že má Honza nadpřirozené schopnosti cestovat prostorem a časem.
Zuzana
ArtCreation Interior s.r.o

Několik ukázek mých prací

chcete webové stránky, nebo audio spot?

Kontaktujte mě!

Ozvěte se pro nezávaznou konzultaci. Bude Vás t stát jenom pár minut společného povídání a já vám pak vytvořím předběžný návrh, nastíním průběh spolupráce a navrhnu předběžnou cenu projektu.