Tvořím weby

webdesign

Weby tvořím primárně v redakčním systému WordPress pomocí aplikace Elementor.

Od dodání podkladů umím vytvořit návrh webu do deseti pracovních dnů! Weby tvořím zásadně na klíč a přání klientů jsou pro mě klíčová.

Předáním webu naše spolupráce nekončí. Poskytuji další podporu v podobě aktualizací a editací.

Moje práce

Od mých klientů

Veronika Haklová

Yogalab děkuje za vytvoření webu podle vizuálu Pavlíny Doležalové. I přesto, že se jedná o netradiční grafické uspořádání, web je dle našich představ.
Také velmi oceňuji práci na vkládání všech jednotlivostí z nabídky, kteráje velmi pestrá. Děkuji za spolupráci na aktivním propojení seciálních sítí a webu a za aktuální funkčnost jak rezervačního systému, tak webu jako takového.

Zuzana

Za Honzovu spolupráci na webových stránkách jsem nesmírně vděčná!
Je velice ochotný ke spolupráci a nachází snadná a praktická řešení tam, kde jiní hledají zdlouhavé a složité cesty.
Spolupráce s ním je natolik rychlá a flexibilní, že jeden dokonce pojme podezření, že má Honza nadpřirozené schopnosti cestovat prostorem a časem.

Průběh spolupráce

1. Kontakt

Kontaktujte mě prostřednictvím telefonu, e-mailu, formuláře, sociální sítě. Promluvíme si o vašem projektu a já se vám pokusím nabídnout ta nejlepší řešení.

2. Schůzka

Pojďme společně definovat a specifikovat vaše přání a co očekáváte od veho projektu (grafický styl, termíny, rozpočet). Přinesu vám jasný a podrobný odhad.

3. Návrh a realizace

Jakmile schálíte nabídku návrhu, je čas tvořit!

Texty, grafický návrh domovské stránky a stránky služeb / produktů (v závislosti na projektu) před integrací všech prvků webu.

Během celého projektu je vyvíjený web přístupný pomocí hesla pro sledování pokroku. Vaše poznámky jsou zohledněny při finalizaci.

4. Spuštění stránek

Opravy jsou dokončeny, web je konečně připraven a je migrován do hlavní domény.

Poté následuje úhrada faktury.

cs_CZCzech